Pewnie tak będzie

Pewnie tak będzie

Mamy nowy rok. Każdy stawia sobie jakieś postanowienia. Tym każdym chciałbym być i ja, ale niestety pewnie każde moje postanowienie noworoczne legnie w gruzach. Nic jednak nie zaszkodzi w zapisaniu tych postanowień gdzieś. Ja postanowiłem odkurzyć mojego bloga i od 4 stycznia 2018 roku z nowym wyglądem chciałbym realizować moje założenia na ten rok za jego pomocą.

Rok poprzedni można udać do udanych. Zostałem inżynierem. Założyłem prawdopodobnie najlepszą agencję interaktywną na świecie. Zakotwiczyłem się w moich rodzinnych stronach i jeżeli wszystko pójdzie po mojej myślij resztę życia spędzę w najlepszym możliwym miejscu na świecie.

Pewnie ten rok da mi dużo do myślenia. Pewnie wyjedziemy gdzieś z moją narzeczoną na wakacje. Pewnie firma się rozwinie. Pewnie dam z siebie wszystko by tak było. Inaczej być nie może.

Nowy rok rozpoczął się świetnie. W Polsce nie ma ładnej zimy. W Polsce jest plucha i deszcze ze śniegiem. Razem z przyjaciółmi jednak mogliśmy spędzić noc sylwestrową w pięknym otoczeniu. Jeżeli cały nowy rok będzie taki jak końcówka poprzedniego to chyba coś z tego roku wycisnę.

Pewnie tak będzie…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *